Graj i mądrzej

Jest dobra wiadomość dla wszystkich fanów gier komputerowych – nie są wcale tak bezproduktywne jak się je przedstawia. Badania wykazały, że miłośnicy wirtualnej rozrywki mają krótszy czas reakcji, lepszą uwagę i łatwiej radzą sobie z wielozadaniowością – przekonuje Anna Maria Wieczorek ekspert Neurogry, portalu dzięki któremu można polepszyć m.in. swoją pamięć. Wreszcie pojawiła się jakaś dobra wymówka do zrobienia małej przerwy w trakcie intensywnej nauki.

Uczysz się języka? Nie marnuj życia

200 słówek w godzinę? Czytanie obcojęzycznych książek bez pomocy słownika? Czerpanie przyjemności z oglądania filmów w oryginale? Stać Cię na to! Wystarczy, że naprawdę chcesz się nauczyć języka obcego i nie oczekujesz, że takie efekty uzyskasz w ciągu miesiąca. Bo nauka języka to proces. O tym, jak ten proces usprawnić i dostosować do własnego stylu życia z Lucyną Harajewicz, dyrektorem ds. edukacyjnych ESKK, rozmawiała Andromeda Wróbel.

Marketing u podstaw

Praca w dziale marketingu wymaga nieustannego śledzenia trendów i tendencji. Trzeba na nie właściwie odpowiedzieć, pamiętając jednocześnie, że klient potrzebuje przede wszystkim rozwiązań prostych. Bez fajerwerków. Rafał Trawicki, kierownik działu E-commerce w sieci Tesco, odpowiada na pytania dotyczące pracy w e-marketingu. 

 

1dzien

Zadaliście naszym ekspertom dziesiątki pytań i otrzymaliście tyle samo odpowiedzi. Młode talenty z korporacji zdały Wam relację ze swojego dnia pracy.

zobacz co się działo >>

Nauka nie boli! Udowodnili to doświadczeni metodycy nauczania, którzy odpowiadali na Wasze pytania podczas 2. dnia eventu. Udostępnione testy kompetencyjne nadal czekają na śmiałków! 

zobacz co się działo >>

Better better, czyli jak efektywnie robić coś dla siebie. Eksperci opowiedzieli jak się motywować, jak ćwiczyć ciało i umysł, jak podróżować i nie stracić ani minuty wolnego czasu. 

zobacz co się działo >>