PwC: Profesjonalne usługi dla trzeciego sektora

W ramach rozwijania postaw odpowiedzialnego przywództwa pracowników, PwC świadczy usługi Pro Bono na rzecz organizacji pozarządowych, wykorzystując umiejętności pracowników do potrzeb realizowanych lokalnie programów i projektów. Jest to jedna z kluczowych inicjatyw, która w sposób kompleksowy integruje nasze rozumienie odpowiedzialności zarówno względem społeczności lokalnych, rynku, jak i pracowników.

Deloitte: zwiększanie udziału kobiet na stanowiskach kierowniczych

Inicjatywa „kobiety w Biznesie” jest częścią globalnego programu Deloitte pod nazwą „Global Retention of Women” (GROW), którego celem jest zwiększenie udziału kobiet na stanowiskach kierowniczych, wyrównywanie szans obu płci w dostępie do rozwoju zawodowego, awansów i wynagrodzeń. GROW jest częścią strategii Deloitte o nazwie „Inclusion and Diversity”.

Microsoft: technologie informatyczne w przeciwdziałaniu niepełnosprawności społecznej

Sednem inicjatywy „technologie informatyczne w przeciwdziałaniu niepełnosprawności społecznej” zrealizowanej przez Microsoft było opracowanie materiałów edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa internetowego dzieci niesłyszących. Początki programu sięgają lutego 2009 r., kiedy Microsoft wraz z Fundacją Dzieci Niczyje i Fundacją „Kierowca Bezpieczny” opracował materiały edukacyjne na temat bezpieczeństwa w internecie, skierowane do uczniów szkół podstawowych, ich nauczycieli, rodziców i opiekunów.

 

1dzien

Zadaliście naszym ekspertom dziesiątki pytań i otrzymaliście tyle samo odpowiedzi. Młode talenty z korporacji zdały Wam relację ze swojego dnia pracy.

zobacz co się działo >>

Nauka nie boli! Udowodnili to doświadczeni metodycy nauczania, którzy odpowiadali na Wasze pytania podczas 2. dnia eventu. Udostępnione testy kompetencyjne nadal czekają na śmiałków! 

zobacz co się działo >>

Better better, czyli jak efektywnie robić coś dla siebie. Eksperci opowiedzieli jak się motywować, jak ćwiczyć ciało i umysł, jak podróżować i nie stracić ani minuty wolnego czasu. 

zobacz co się działo >>