Nasi eksperci

 

Ewa Michalska

Ewa Michalska

Business Unit Manager - Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Konsultant personalny z ponad 15 - letnim doświadczeniem zawodowymoraz szeroką wiedzą w zakresie rekrutacji, oceny i rozwoju personelu. Pracuję zarówno samodzielnie, jak i w zespołach przy realizacji różnego rodzaju projektów z obszaru HR.  Obszar doświadczeń i zainteresowań to: selekcja i dobór personelu szkolenia merytoryczne (rekrutacja), diagnoza kompetencji za pomocą testów psychologicznych.

  

 

Jolanta Toton

Jolanta Toton

Recruitment Consultant - Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Absolwentka Psychologii Zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Specjalista z 2,5 letnim doświadczeniem zawodowym w realizacji projektów rekrutacji stałej. Specjalizuje się w pozyskiwaniu kandydatów w obszarze sprzedaży, Marketingu. W Grafton  od początku 2012 roku współpracuję z liderami, międzynarodowymi organizacjami z branży FMCG/RETAIL.

 

Marta Kalbarczyk

Marta Kalbarczyk

Recruitment Consultant - Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Specjalista z doświadczeniem zawodowym w realizacji projektów z obszaru  Finansów i Bankowości (podatki, audyt, doradztwo strategiczne, wewnętrzne działy finansowe spółek, księgowość), na stanowiska średniego i wyższego szczebla organizacyjnego. Posiadam ponad 3 letnie doświadczenie zawodowe z o.o.  W Graftonie od października 2012 roku. 

 

 

 

Iwona Mitros

Iwona Mitros

Marketing Coordinator - Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert w obszarze marketingu rekrutacyjnego z ponad 6-letnim doświadczeniem. Szczególną pasją darzy tematykę social media, public relations oraz employer brandingu. W pracy wyróżnia się kreatywnością i perfekcjonizmem. 

 

 

    

lucyna harajewicz ESKK

Lucyna Harajewicz

Dyrektor ds. edukacyjnych ESKK, Główny metodyk ESKK

Ukończyła filologię angielską i duńską na UAM w Poznaniu, absolwentka MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Georgia State Univeristy.

 

 

 

  

      

 

Agata Gruszecka-Tieluk

Agata Gruszecka-Tieśluk

Menedżerka ds. zarządzania wiedzą

Współpracuje z FOB od marca 2013 roku. Interesuje się problematyką jakości życia, zrównoważonego rozwoju i lokalności, w tym partycypacji obywatelskiej oraz współpracy środowiska biznesowego z trzecim sektorem. Nauczycielka akademicka (wykłada w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie) i  doświadczona koordynatorka projektów społecznych, która wierzy w potęgę łączenia wiedzy z praktyką społeczną.Prowadzi szkolenia między innymi z zarządzania projektami, współpracy grupowej, komunikacji międzykulturowej.

 

Agata Landzwojczak

Agata Landzwójczak

Specjalistka ds. rekrutacji - Grupa Allegro

W Grupie Allegro od 4 lat. Zajmuje się employer branding, programami stażowymi i rekrutacją. W pracy „haerowca” najbardziej lubi nieustanne spotkania z inspirującymi ludźmi, których w tej firmie nie brakuje.

 

 

 

 

Agata Jedrasik

Agata Jędrasik

HR Business Partner w firmie - Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Absolwentka studiów magisterskich z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Z zamiłowania Trener i Coach oraz cerytifikowany assessor AC/DC. Dodatkowo certyfikacje Testów Hogan Assesement Center, Talent Q oraz akredytacja Insights Discovery.

 

  

 

Karolina Serafin

Karolina Serafin 

Starszy Asystent ds. potencjału ludzkiego - Grant Thornton

Absolwentka Psychologii oraz studentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od ponad półtora roku zajmuje się rekrutacjami na stanowiska różnego szczebla, we wszystkich biurach Grant Thornton w Polsce. Koordynuje realizację programów stażowych oraz praktyk i zajmuje się planowaniem oraz realizacją działań employer brandingowych. Odpowiada na współpracę z uczelniami wyższymi, organizacjami studenckimi, kołami naukowymi. Prowadzi również warsztaty doskonalące kompetencje interpersonalne.

 

Justyna Bednarczyk-Wilgos

Justyna Bednarczyk-Wilgos

Psycholog, doradca zawodowy SWPS.

Zajmuje się m.in. wsparciem studentów i absolwentów SWPS w rozpoznawaniu i planowaniu własnych dróg kariery, w określaniu predyspozycji osobowościowych i preferencji zawodowych, dostarcza informacji na temat rynku pracy, metod i narzędzi z obszaru rekrutacji i selekcji personelu. Posiada doświadczenie trenerskie przy realizacji projektów szkoleniowych dotyczących aktywizacji zawodowej młodzieży i dorosłych, oraz w pracy w biznesie jako asesor w sesjach AC/DC i konsultant programów outplacement. 

 

Anna Maria Wieczorek

Anna Maria Wieczorek

Ekspert Neurogra.pl

Doktorantka w w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego oraz w Interdyscyplinarnym Centrum Stosowanych Badań Poznawczych SWPS. Zajmuje się neuronauką i procesami poznawczymi. Szczególnie interesuje się zagadnieniami dotyczącymi starzenia się i neuronalnych podstaw zmian związanych z wiekiem. Bada, w jaki sposób intensywny trening zdolności intelektualnych może przyczynić się do rozwoju, nie tylko w wieku wczesnej ale przede wszystkim późnej dorosłości.

 

 

Dominika Szwochert

Trener osobisty
Trener osobisty, nauczyciel wychowania fizycznego, animator sportu, trener tenisa stołowego, sędzia sportowy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Zafascynowana sportem i kulturą fizyczną. Krzewi ją już wśród swoich najmłodszych podopiecznych w Szkole Podstawowej w Kamieniu Krajeńskim, a prowadzone przez nią drużyny sportowe odnoszą sukcesy na wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych. Jako trener osobisty zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jej zdaniem plan treningowy powinen być nie tylko ambitny, dostosowany do indywidualnych potrzeb i celów, ale również dający wiele satysfakcji. Sama uprawia windsurfing, narciarstwo, tenis i gra w drużynie siatkarskiej. Inspiracje czerpie z biografii znanych sportowców. Bliskie jest jej motto Mike'a Ditki: "będziesz przegranym dopiero wtedy jak przestaniesz próbować"

 

Micha Patkowski

 

Michał Patkowski

Konsultant PwC

Konsultant w Departamencie Podatkowym PwC w zespole Real Estate. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

 

ukasz Guszcz

 

Łukasz Guszcz
Konsultant PwC
Konsultant w zespole Operational Excellence i specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych audytów optymalizacyjnych łańcuchów dostaw dla firm z sektora produkcyjnego i usługowego. Doświadczenie Łukasza opiera się na licznych projektach zrealizowanych w Polsce, Danii i Rosji. Główne obszary specjalizacji to: optymalizacja procesów logistycznych, produkcyjnych, zakupowych i magazynowych oraz zarządzanie zmianą. Łukasz jest absolwentem Copenhagen Business School i University of Southern Denmark.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

harmonogram czatow banner 

 

1dzien

Zadaliście naszym ekspertom dziesiątki pytań i otrzymaliście tyle samo odpowiedzi. Młode talenty z korporacji zdały Wam relację ze swojego dnia pracy.

zobacz co się działo >>

Nauka nie boli! Udowodnili to doświadczeni metodycy nauczania, którzy odpowiadali na Wasze pytania podczas 2. dnia eventu. Udostępnione testy kompetencyjne nadal czekają na śmiałków! 

zobacz co się działo >>

Better better, czyli jak efektywnie robić coś dla siebie. Eksperci opowiedzieli jak się motywować, jak ćwiczyć ciało i umysł, jak podróżować i nie stracić ani minuty wolnego czasu. 

zobacz co się działo >>