5 narzędzi, które wypromują Twoją personalną markę

Nie jest już niczym nowym, że rekruterzy googlują kandydatów tuż przed zaproszeniem ich na rozmowę kwalifikacyjną. To co znajdzie może wpłynąć zarówno potwierdzić nasze kwalifikacje, jak i skutecznie zniechęcić go do wykonania decydującego telefonu. O swój wizerunek w Internecie warto więc zadbać. Przedstawiamy zestawienie 5 narzędzi, które można w tym celu wykorzystać. Niektóre z nich to teraz absolutny must have.

Akademickie bluzy, czyli moda z akademickim brand'em

Bluzy z logo uczelni na piersiach to dla studentów prestiżowych amerykańskich uczelni normalna sprawa. Ostatnio moda na akademickie kangury zawitała także pod strzechy rodzimych Alma Mater. Samorządy Szkoły Głównej Handlowej i Politechniki Warszawskiej przetarły szlaki. Teraz bluzami mogą się cieszyć także studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zapytaliśmy organizatorów akcji o co właściwie chodzi w importowanej zza oceanu idei?

Programy do tworzenia prezentacji. Alternatywa dla PowerPointa.

Stworzenie prezentacji multimedialnej to prosta sprawa. Otworzyć program Power Point, wybrać szablon, wpisać najważniejsze hasła i dodać zdjęcie dla ozdoby. Stworzenie dobrej, przykuwającej uwagę prezentacji to już prawdziwa sztuka.

Niezbędnik studenta: 5 darmowych aplikacji na iPada

Tablety nieśmiało wkraczają na sale wykładowe. Jeszcze nie zwyciężyły z popularnymi laptopami i netbookami, ale pozostaje to prawdopodobnie kwestią czasu. Są lekkie, szybko się uruchamiają i łatwo mieszczą w studenckiej lnianej torbie. Prezentujemy 5 darmowych aplikacji z AppStore, które według redakcji Youngpro.pl są absolutnym must have w IPadzie żaka.

 

1dzien

Zadaliście naszym ekspertom dziesiątki pytań i otrzymaliście tyle samo odpowiedzi. Młode talenty z korporacji zdały Wam relację ze swojego dnia pracy.

zobacz co się działo >>

Nauka nie boli! Udowodnili to doświadczeni metodycy nauczania, którzy odpowiadali na Wasze pytania podczas 2. dnia eventu. Udostępnione testy kompetencyjne nadal czekają na śmiałków! 

zobacz co się działo >>

Better better, czyli jak efektywnie robić coś dla siebie. Eksperci opowiedzieli jak się motywować, jak ćwiczyć ciało i umysł, jak podróżować i nie stracić ani minuty wolnego czasu. 

zobacz co się działo >>