In Action - Grant Thornton

NYKIEL JUSTYNAJustyna Nykiel: prawnik, asystent; absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Związana z Grant Thornton od końca 2011 roku. Początkowo jako praktykantka i stażystka w Zespole transakcji kapitałowych, obecnie pracuje na stanowisku Asystenta w funkcjonującej od niedawna przy Grant Thornton kancelarii prawnej – Grant Thornton Legal Maślanko Kancelaria Prawna Sp. k.

Justyna bierze przede wszystkim udział w projektach z zakresu transakcji kapitałowych. Na co dzień zajmuje się obsługą prawną realizowanych w nim procesów, których głównym celem jest optymalizacja podatkowa prowadzonej działalności gospodarczej oraz wdrażanie struktur gwarantujących przedsiębiorcy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

 


 

arrow right-small18:00 Nadszedł czas na deser – będzie to prawdziwa wisienka na torcie! Departamentowe pożegnanie niezastąpionego MacGyvera’a naszej administracji –kobiety, która żadnej pracy się nie boi!

arrow right-small15:30 Koniec dnia już powoli widać na horyzoncie. Jeszcze tylko trzeba przygotować pełnomocnictwa i wszelką dokumentację niezbędną do realizacji kolejnego projektu.

arrow right-small15:15 Człowiek dokłada należytej staranności przy realizacji zadań, a weryfikator i tak znajdzie brakujący ogonek przy ą albo za długi odstęp między wyrazami :) dokumenty rejestracyjne S.K.A. gotowe i podpisane! Pędź Panie Kurierze, pedałuj ile sił w nogach! Biuro podawcze poznańskiego sądu czynne tylko do 16 :)

arrow right-small12:30 Spotkanie zespołu (mały update z realizacji bieżących projektów)– niby częstotliwość spotkań duża, niby krótkie, niby tylko siedem osób, które mają coś do powiedzenia – a zwykle dwie godziny nie wystarczają i zawsze pozostają kwestie, które trzeba przełożyć na następne spotkanie.

arrow right-small11:00 „Stopa procentowa składki na ubezpieczenie wypadkowe po połączeniu spółek o odmiennych wartościach składki wypadkowej” – research na bazie przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi – jednak wachlarz przerabianych tematów jest u nas niczym nieograniczony!

arrow right-small8:10 Do pracy! Lista zadań na dzisiaj niepokojąco rozbudowana. Na rozgrzewkę przeprawa przez gąszcz sądowych formularzy, czyli przygotowanie wniosku rejestracyjnego dla spółki komandytowo- akcyjnej.

arrow right-small8:00 Słonko, kawusia i kawałek ciacha z okazji urodzin Szefa – pięknie się ten dzień zaczyna:) pracy?

arrow right-small7:50 Youngpro.pl: rozpoczynamy dzień pracy z Justyną Nykiel, młodym prawnikiem pracującym w Grant Thornton.


 

grant thornton

 

 

czytaj rownież

 

1dzien

Zadaliście naszym ekspertom dziesiątki pytań i otrzymaliście tyle samo odpowiedzi. Młode talenty z korporacji zdały Wam relację ze swojego dnia pracy.

zobacz co się działo >>

Nauka nie boli! Udowodnili to doświadczeni metodycy nauczania, którzy odpowiadali na Wasze pytania podczas 2. dnia eventu. Udostępnione testy kompetencyjne nadal czekają na śmiałków! 

zobacz co się działo >>

Better better, czyli jak efektywnie robić coś dla siebie. Eksperci opowiedzieli jak się motywować, jak ćwiczyć ciało i umysł, jak podróżować i nie stracić ani minuty wolnego czasu. 

zobacz co się działo >>