In Action - Grant Thornton

NYKIEL JUSTYNAJustyna Nykiel: prawnik, asystent; absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Związana z Grant Thornton od końca 2011 roku. Początkowo jako praktykantka i stażystka w Zespole transakcji kapitałowych, obecnie pracuje na stanowisku Asystenta w funkcjonującej od niedawna przy Grant Thornton kancelarii prawnej – Grant Thornton Legal Maślanko Kancelaria Prawna Sp. k.

In Action - PwC

Jestem Basia i od 2012 roku pracuje jako asystent w PwC w dziale audytu. Nim dotarłam do PwC korzystałam z przywilejów studenskiego zycia - studiowalam w Walii, Anglii, Czechach, Singapurze i oczywiście w Polsce - wszystko związane z finansami i biznesem :D Po zakończeniu studiów pracowałam jako day trader na amerykańskiej giełdzie - duuuza dawka emocji, a później jako analityk finansowy - tu juz emocji nie było zupełnie - PwC okazało się być idealnym złotym środkiem :) A w tak zwanym między czasie zwiedziłam cała południowo-wschodnia Azję i spędziłam ponad rok na Tajwanie ucząc się chinskiego - wcale nie jest taki trudny ;) 

 

1dzien

Zadaliście naszym ekspertom dziesiątki pytań i otrzymaliście tyle samo odpowiedzi. Młode talenty z korporacji zdały Wam relację ze swojego dnia pracy.

zobacz co się działo >>

Nauka nie boli! Udowodnili to doświadczeni metodycy nauczania, którzy odpowiadali na Wasze pytania podczas 2. dnia eventu. Udostępnione testy kompetencyjne nadal czekają na śmiałków! 

zobacz co się działo >>

Better better, czyli jak efektywnie robić coś dla siebie. Eksperci opowiedzieli jak się motywować, jak ćwiczyć ciało i umysł, jak podróżować i nie stracić ani minuty wolnego czasu. 

zobacz co się działo >>