Dzień 1. WORK - Jak zacząć?

Żelazne zasady poszukiwania pracy

Zasady są ponoć po to, żeby je łamać. Trzeba jednak wiedzieć które, bo w procesie poszukiwania pracy szczęście sprzyja odważnym, ale przygotowanym. Od czego zacząć? Najlepiej od podstaw. Zgromadź dane o firmie i stanowisku, dostosuj dokumenty aplikacyjne i solidnie przećwicz rozmowę rekrutacyjną.

Jak napisać list motywacyjny? 4 proste kroki do dobrego LM.

List motywacyjny jest dokumentem aplikacyjnym skierowanym bezpośrednio do osoby podejmującej decyzję rekrutacyjną, którego celem jest opisowe przedstawienie kandydatury w kontekście wymagań stanowiska pracy.

Jak napisać CV? Praktyczny przewodnik po obowiązkowych sekcjach

CV, czyli życiorys zawodowy idzie zawsze w pierwszej linii natarcia podczas procesu rekrutacyjnego. Pierwsza, decydująca bitwa trwa zaledwie kilka – kilkanaście sekund. W tym czasie rekruter pobieżnie przejrzy dokument, by sprawdzić szybko czy kandydat spełnia podstawowe wymagania. Jeżeli CV przejdzie ten etap to rozpoczyna się faza dokładnej jego analizy. Jak sprawić by to nasz życiorys przeszedł tą rekrutacyjną ścieżkę pomyślnie? Przygotowaliśmy listę porad i trików, które w tym pomogą.

Protfolio - co to jest?

Podczas gdy samo stworzenie profesjonalnego CV oraz listu motywacyjnego nastręcza studentom wielu trudności, przygotowanie portfolio jest dla niektórych poprzeczką nie do przeskoczenia. Jeśli obawiasz się, że stworzenie portfolio może przewyższyć twoje możliwości, skorzystaj z rad zawartych w artykule.

 

1dzien

Zadaliście naszym ekspertom dziesiątki pytań i otrzymaliście tyle samo odpowiedzi. Młode talenty z korporacji zdały Wam relację ze swojego dnia pracy.

zobacz co się działo >>

Nauka nie boli! Udowodnili to doświadczeni metodycy nauczania, którzy odpowiadali na Wasze pytania podczas 2. dnia eventu. Udostępnione testy kompetencyjne nadal czekają na śmiałków! 

zobacz co się działo >>

Better better, czyli jak efektywnie robić coś dla siebie. Eksperci opowiedzieli jak się motywować, jak ćwiczyć ciało i umysł, jak podróżować i nie stracić ani minuty wolnego czasu. 

zobacz co się działo >>